Nůžky na trávu a živý plot EINHELL

Nůžky na trávu a živý plot

1590 Kč

Nůžky na trávu a živý plot od kvalitního výrobce EINHELL - tento artikl se na vás těší za hustou cenu 1590 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Stačí naplnit košík zbožím nad třicet pět tisíc a dopravu NEPLATÍTE. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 4006825589849
Do obchodu

Popis

EINHELL

Nůžky na trávu a živý plot od oblíbené společnosti EINHELL - tento artikl se na vás těší za bombastickou cenu 1590 Kč. Akumulátor - 7,2V Li-lon/1,3 Ah

Doba chodu max. 85 min.

Doba nabíjení - 2h

Šířka řezu nože na trávu - 85 mm

Délka řezu nože na keře - 130 mm

Vzdálenost zubů nože na keře - 8 mm

GE-CG 7,2 Li (2v1) akumulátorové nůžky na trávu a keře jsou kvalitní a praktický nástroj, který umožňuje snadnou práci s ořezáváním okrajů trávníků, křoví a a keřů. Mají skvělou ergonomicky tvarovanou rukojeť. Bezpečnostní spínač na rukojeti lze pohodlně ovládat jednou rukou a zabraňuje nástroj zapnout neúmyslně. Jsou velice kvalitní, dlouhá životnost čepelí. Dosáhují velmi dobrých výsledků sekání a čepele lze vyměnit bez použití nářadí, několika málo pohyby. Tento nástroj je vybaven jednou čepelí na sekání trávy a jednou čepelí na keře a porosty.

Logistické informace: délka/šířka/výška: 305 / 110 / 130 mm hmotnost: 0,65 kg

EINHELL

Všechny produkty od výrobce
Nůžky na trávu a živý plot EINHELL

Nůžky na trávu a živý plot

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce