Koupelová sůl s bylinkami s heřmánkem

Koupelová sůl s bylinkami s heřmánkem, mateřídouškou a měsíčkem 1 200 g

149 Kč

Koupelová sůl s bylinkami s heřmánkem, mateřídouškou a měsíčkem 1 200 g originální od labelu BOHEMIAGIFTS - toto zboží si můžete nechat poslat za mimořádně nízkou cenu 149 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálně třicet pět tisíc a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8594023334485
Do obchodu

Popis

BOHEMIAGIFTS

Koupelová sůl s bylinkami s heřmánkem, mateřídouškou a měsíčkem 1 200 g co nám dodává BOHEMIAGIFTS - tento hit naleznete za hustou cenu 149 Kč. Koupelová sůl s bylinkami pro přípravu blahodárně působící lázně. Obsahuje květy heřmánku (Matricaria Flos), měsíčku zahradního (Calendulae) a mateřídouškou (Serpylli Herba). Lázeň s teplou vodou a podmanivou vůní stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.

 

 

Do filtračního sáčku přidáme sůl s bylinou (dle potřeby) a necháme vylouhovat v teplé  lázni do rozpuštění. Po koupeli vyčistíme, vypereme a připravíme filtrační sáček pro další použití. Po koupeli se osprchujeme čistou vodou.

 

Zboží je dostupné jen v:

Praha Michle, Kladno, Frýdek Místek, Znojmo, Tábor, Olomouc, Karlovy Vary a Most

 

 

Všechny produkty od výrobce
Koupelová sůl s bylinkami s heřmánkem

Koupelová sůl s bylinkami s heřmánkem, mateřídouškou a měsíčkem 1 200 g

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce